Żołnierzyki – zabawka dla małych dowódców.

Każdy chłopiec w pewnym momencie swojego życia chciał zostać żołnierzem lub nawet dowódcą oddziału. Wszystko to staje się możliwe dzięki zabawkom typu żołnierzyki. Do tego typu zabaw nie jest potrzebne wiele miejsca, wystarczy kawałek podłogi, a same zabawki są tanie. Najtańsze zestawy żołnierzyków można kupić już za kilka złotych a z całą pewnością zapewnią one zabawę naszemu dziecku na długie godziny.

Dzięki tego typu zabawkom nasze dziecko może poznać wiele różnych okresów historycznych. Co prawda najłatwiej jest dostać żołnierzyki przedstawiające oddziały i pojazdy z czasów II Wojny Światowe lub czasów współczesnych lecz zdarzają się wyjątki. W sklepach znajdziemy zestawy przedstawiające oddziały wikingów, rzymskie czy nawet fantastyczne roboty lub figurki przedstawiające piratów. Inną zaletom żołnierzyków jest możliwość ustalenia własnych zasad oraz to że są one dosyć wytrzymałe. Z drugiej jednak strony figurki są dość małe i najmłodsze dzieci nie powinny się nimi bawić ponieważ istnieje ryzyko połknięcia ich przez dziecko.

Dodane przez autora do tego wpisu

Podobne posty

Bierzesz wkrótce ślub i przeraża Cię wizja pierwszego tańca, na który będą patrzyć wszyscy zebrani goście weselni? Nie martw się, jeśli nie umiesz tańczyć to jeszcze nic straconego, bo tańczyć każdy może. Na kurs tańca dla narzeczonych ochota nachodzi często i gęsto. To bardzo oblegany kurs, chyba jeden z najczęściej odbywających się instruktaży. Zdarza się, […]