Znajdź taniec dla siebie!


Szukasz odpowiedniej formy ruchu, którą mogłabyś odmienić swoje życie na wiosnę? A dlaczego nie spróbować tańca? Nie chodzi tu o tradycyjny, klasyczny taniec w parach, jaki pamiętamy ze szkoły. Szkoły tańca, a właściwie ich właściciele już dawno zauważyli, że to kobiety głównie chcą tańczyć, panowie rwą się do tego uroczego zajęcia o wiele rzadziej, a jeśli już to z reguły trafiają do szkół wraz ze swoimi paniami. Samotny pan na kursie to prawdziwy rarytas. Ponieważ pań zapisujących się bez pary na kurs jest pod dostatkiem, każdy samotny pan jest oblegany i cieszy się wielkim powodzeniem. Dlatego dobrym sposobem na znalezienie dziewczyny jest dla samotnych panów zapisanie się na kurs tańca właśnie.

Poznanie wielu ciekawych kobiet jest tam wręcz pewne i gwarantowane. Co innego panie. One nie mają aż tak wielkich możliwości poznania kogoś. Ale i też nie po to większość kobiet zapisuje się na takie zajęcia. Większość z pań chce się po prostu poruszać, oderwać od codzienności i jej problemów. Stąd w szkołach tańca powstaje wiele kursów, które nadają się dla pań, które nie mają partnerów. Oferta jest naprawdę bardzo bogata, każda pani, zarówno tańcząca na poziomie zaawansowanym, jak i początkująca, znajdzie coś dla siebie. Może to być na przykład flamenco. Co prawda moda na ten andaluzyjski taniec nieco w ostatnich latach przycichła, nadal jednak ma on pełnych pasji miłośników, żeby nie powiedzieć: wyznawców. Podobnie tango, jest to taniec pełen pasji, ale wymaga już niestety partnera. Flamenco tańczy się solo, dlatego jest idealny dla kobiet szukających relaksu po pracy na kursie tańca. Poza flamenco dostępna jest salsa, taniec brzucha, taniec rodem z Bollywood, taniec zmysłowy, taniec etniczny, orientalny, taniec ulicy… Trudno będzie wybrać, trudno będzie nie znaleźć czegoś dla siebie. Poza tym prowadzący zajęcia zadbają o to, abyśmy dobrze się czuły i były zmotywowane do tańca i pracy nad sobą. Na zajęcia będziemy chodzić z przyjemnością.

Tagi:
Keywords:
Description::

Dodane przez autora do tego wpisu

Podobne posty

Czyż nie jest to piękny widok gdy widzimy na parkiecie dzieci które stawiają swoje pierwsze kroki w tańcu towarzyskim. Otóż własnie w wieku dziecięcym najlepiej zacząć przygodę z tańcem. Umysł dzieci szybko się rozwija i przyswaja bardzo szybko nowe informacje. Niewiarygodne jest jak dziecki szybko potrafią uczyć się tańca i to własnie dla nich skierowana […]