Warsztat – czyli złota rączka od małego.

Idealną zabawką dla małego chłopca są zestawy typu „warsztat”. Zawierają one zabawki podobne do prawdziwych narzędzi oraz pozwalają budować własne konstrukcje które rozwiną kreatywność naszego malucha. Dzięki tego typu zabawkom najmłodsi chłopcy w wieku 3-6 lat mogą się nauczyć do czego służą narzędzia. Nasze dziecko nauczy się wkręcać śruby lub pobawić się zabawkową piłą czy wiertarką. Wszystko to będzie przebiegać w środowisku bezpiecznym i dostosowanym do małego dziecka.

W przypadku gdy nasze dziecko jest już nieco starsze warto rozważyć mini zestaw z metalowymi narzędziami. Dzięki niemu możemy pod naszym nadzorem budować proste konstrukcje takie jak na przykład karmnik dla ptaków. Z użyciem tych zabawkowych narzędzi nasze dziecko nauczy się jak odpowiedzialnie pracować z narzędziami, wyrobi sobie zmysł kreatywny oraz cierpliwość. Takie zestawy nie są zbyt drogie, plastikowe można dostać w cenie poniżej 100 złotych natomiast metalowe do 200 złotych co sprawia że każdy chłopiec powinien mieć tego typu zabawkę.

Dodane przez autora do tego wpisu

Podobne posty

Już naprawdę nie wiem co jeszcze można napisać o tym tańcu. Chyba już wszystko było napisane. Było o tym, że taniec towarzyski Poznań traktuje lekko i bez większego zaangażowania. Że tam to tylko można liczyć na jakieś podrzędne kursy dla osób z dwiema lewymi nogami i nic więcej. Było też o tym, że taniec Białystok […]