Przebieranki wiosenne


Wiosna to okres pełen miłości, szczęścia, pięknych dziewcząt, które zrzucają zimowe ubrania oraz kolorowych przebrań, jakimi zaskakują nas co roku studenci, zbierający pieniądze na juwenalia. Juwenalia jest to coroczna impreza organizowana przez każdą uczelnię. Z reguły trwa kilka dni, podczas których odbywają się różnego rodzaju zabawy, konkursy oraz koncerty pełne gwiazd krajowej jak również zagranicznej muzyki. Studenci mogą się dzięki takim imprezom odprężyć przed zbliżającymi się egzaminami z sesji letniej.

Tak jak już wcześniej napisałem, przebierają się wówczas w najróżniejsze stroje i na skrzyżowaniach, starówkach i w innych miejscach, zbierają pieniądze, które przeznaczą na dobrą zabawę wieczorem. Wyobraźnia studentów nie zna granic i co roku pojawiają się coraz nowsze pomysły na kostiumy. Najpopularniejsze są jednak stroje lekarzy, policjantów, Indian i kowbojów a także postaci z filmów czy bajek. Na większości imprez tego typu, wybiera się również najlepszy kostium w danym roku, dlatego wszyscy starają się zachwycić jury swoimi pomysłami. Większość chce jednak się dobrze bawić i nie zależy im tak na zwycięstwie w konkursie. Jeżeli nie mamy pomysłu na kostium, lub zdolności, żeby go przygotować, możemy wybrać się do pobliskiego teatru. Bardzo często, oferują one możliwość wypożyczenia kostiumu na kilka dni, za niewielkie pieniądze. Możemy być pewni, że koszt wynajęcia kostiumu zwróci się szybko, jeśli wybierzemy odpowiednie skrzyżowanie.

Trzeba bowiem wspomnieć, że najlepsze, czyli najbardziej ruchliwe skrzyżowania w miastach, są obstawiane przez studentów, już około godziny trzeciej lub czwartej w nocy. Trzeba zatem szybko wstać, lub wcale się nie kłaść, żeby zarezerwować sobie najlepszą miejscówkę do zbierania pieniędzy. Kostiumy też pomagają w zbieraniu. Im ciekawszy pomysł na kostium, tym więcej pieniędzy możemy się spodziewać. Niewątpliwie, najlepiej mają ładne dziewczyny, które nie muszą wiele robić, żeby pokazać się z jak najlepszej strony i zaobić duże kwoty.

Dodane przez autora do tego wpisu

Podobne posty

Jeśli lubisz tańczyć to świetnie się składa. Zresztą kto nie lubi tańczyć. Może nie wszyscy umieją, ale wszyscy lubią. Ale mało kto wie jak ważne są buty do tańca. To niejako podstawa, bo bez dobrych butów możemy nabawić się kontuzji i odcisków, które później uniemożliwiają dalszą naukę. Nie można o tym zapominać. Choć była taka […]