Klocki lego – zabawka dla kreatywnych dzieci.

colored-mounting-blocks-3-46486-mKlocki Lego goszczą w naszych domach już od kilkudziesięciu lat. Sprawia to że są one uznanymi zabawkami i niemal każdy chłopiec bawił się nimi w swoim dzieciństwie. Wśród zestawów proponowanych przez Lego znajdziemy zarówno proste zestawy dla najmłodszych dzieci (zestawy typu Duplo) jak również zestawy dla nastolatków (zestawy typu Technic). Istnieje również wiele zestawów tematycznych, pośród nich znajdziemy: Gwiezdne Wojny, Władcę Pierścieni, Hobbita czy ostatnio bardzo popularną grę komputerową Minecraft.

Każdy z zestawów jest dość prosty do złożenia, a wszystko to dzięki przejrzystym i dobrze skonstruowanym instrukcjom obsługi. Co więcej w przypadku gdy zbierzemy już większą ilość zestawów możemy z nich tworzyć własne konstrukcje. Wpływa to pozytywnie na rozwój kreatywności dziecka oraz zapewnia godziny wspaniałej zabawy. Jeśli chodzi o ceny zestawów są one bardzo zróżnicowane. Najtańsze z nich można dostać za nieco ponad 20zł. Natomiast rozbudowane, wieloelementowe zestawy tematyczne mogą kosztować nawet 1000zł.

Dodane przez autora do tego wpisu

Podobne posty

Jeśli nie masz czasu na zajęcia grupowe możesz zapisać się na indywidualne lekcje tańca, które oferuje niemal każda szkoła tańca gdańsk. Podczas lekcji indywidualnych instruktor skupia się tylko na tobie co podnosi efektywność nauki tańca. Z każdym dniem będziesz się doskonalił, będziesz poznawał nowe układy taneczne, będziesz dochodził do perfekcji. Twój indywidualny instruktor doprowadzi cię […]